Na sprzedaż. Dlaczego nie trzyma się książek w garażu?

BOOKzWAMI to wynalazek, którego matką jest potrzeba sprzedaży już wydanej książki. Za przekazaną nam pozycję wydawniczą odwdzięczymy się marketingiem prima sort i zrobimy wokół niej hałas, na który zasługuje. Gramy do jednej bramki. Jest nią wyprzedanie całego nakładu – i to najlepiej na pniu. A w życiu, jak to w życiu, bywa zaś różnie…

…może jesteś autorem, który wydał swoją książkę w liczbie kilkuset sztuk i trzyma je w garażu, polegając w sprzedaży na poczcie pantoflowej lub kanałach społecznościowych bądź założonej specjalnie na tę okazję stronie internetowej. Współpraca z nami nie wyklucza kontynuowania takiej sprzedaży ani nie narzuca żadnych ograniczeń. Powierzasz nam jedynie cały lub wybraną część nakładu, a my już wiemy, co z tym zrobić.

…może jesteś autorem, który od kilku miesięcy czeka w kolejce mailowej do wydawnictwa, a to albo milczy, albo wysyła w końcu całą listę proponowanych zmian: ten tytuł jest niemodny, ta okładka się nie sprzeda, tej treści mamy już przesyt, proszę napisać coś o tym lub tamtym albo niech bohater będzie kobietą… Na odpowiedź z BOOKzWAMI nie trzeba czekać długo, gwarantujemy ją w czasie maksymalnie pięciu dni roboczych. Oczywiście, może się zdarzyć, że zasugerujemy, by ‘rzabę’ w tytule napisać przez ‘z’ kropką i żeby ta ‘rzaba’ na okładce była po prostu ładna – od tego mamy ekipę ludzi naprawdę znających się na rzeczy. Nigdy jednak nasza potrzeba nie będzie ważniejsza niż twoja. Pisanie i wydawanie książek to bardzo intymny proces i nikt nie zasługuje w nim na uwagę bardziej niż sam autor.

…może jesteś autorem, który doskonale zna wartość swojej historii i wie, że znajdzie ona wielu czytelników, ale właśnie zaproponowano ci 10-procentowy udział w zysku ze sprzedaży. Może skusi cię jednak 50–70 procent i marketing, który dzięki odpowiednio wypracowanym zasięgom i w który włożono – po ludzku – serce również dotrze do szerokiego grona czytelników? 

Zapraszamy do kontaktu mailowego i przypominamy, że w poszanowaniu praw twórcy przyjmujemy i czytamy tylko zakodowane pliki! Nie spotka nas dziś nic milszego niż telefon lub mail w sprawie nowej sprzedaży. Z chęcią omówimy nasze klarowne zasady współpracy w zakresie dystrybucji książki lub ebooka.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] szybkie, profesjonalne i bez zbyt daleko idących kompromisów oraz z gwarancją co najmniej 50-procentowego udziału w zysku ze sprzedaży, co w dużych wydawnictwach nie jest takie […]

Shopping Cart